Zabudowa

Regał asymetryczny

Nic lepiej nie podkreśli twojej kolekcji książek jak wyjątkowy regał na którym bedą mogły się dumnie prezentować. Nasza propozycja dla miłośników książek to regał Tworząc regały zawsze mamy na uwadzę to aby były jak najbardziej stabilne i wytrzymałe, a ich konstrukcja sprawia, że niemożliwe jest ich przerócenie. Taki jak i inne regały wykonujemy zawsze na wymiar, uzgadniamy szczegóły i dowiadujemy się od klientów na czym im zależy, dzięki czemu produkt końcowy zawsze prezentuje się świetnie.

 Osobiście uważam, że regał urzeka lekkością. Różne grubości materiałów, różne wysokości przegródek są celowym zamysłem. Mimo paradoksalnie różnych wymiarów jest to naprawdę przemyślany projekt, który urzeka harmonią.  Przy ostatniej realizacji dotyczącej regałów na książki pisaliśmy, że regał powinien być przede wszystkim tłem dla książek. Przy tej realizacji nie trudno się nie zgodzić, że książki i regał tworząca jedną całość i nadają wnętrzu urok. Zapraszamy do obejrzenia wideo prezentacji, gdzie przedstawiliśmy proces tworzenia.

Wykonany przez nas regał na książki został zaprojektowany przez Panią Karolina Sroczyńską http://www.architektka.com.pl/ .

Fronty ażurowe

Zabudowa